Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου 2016

Νίκη για τις νεανίδες του Φιλώτα

Σε ένα παιχνίδι με πολύ ένταση ο ΦΙΛΩΤΑΣ κατάφερε να κάνει την ανατροπή στο σκορ και να πάρει την νίκη στα τελευταία λεπτά του αγώνα.Το πρώτο ημίχρονο βρήκε την ομάδα του ΑΜΥΝΤΑ να προηγείται στο σκορ με 9-14 καθώς τίποτε δεν πήγαινε καλά για τα κορίτσια του ΦΙΛΩΤΑ.Στο 2ο ημίχρονο η εικόνα
άλλαξε και με επιμέρους σκορ ημιχρόνου 15-8 πήραν το ροζ φύλλο αγώνα και πολύτιμους βαθμούς για την συνέχεια του πρωταθλήματος.
ΦΙΛΩΤΑΣ ΠΑΣ:ΒλάχουΜ,ΤετεδάκηΧ,ΚιοσέΜ 5,ΖαρογιάννηΖ. 3, ΓαλανούδηΒ.7,ΑλεξίουΕ.4,ΤραγαράκηΕ.4,ΚατσουπάκηΑ.1,ΚιοσέΔ, Ρόμπε Ε,ΦωκάΑ,ΣτρατάκηΕ.
ΑΜΥΝΤΑΣ:ΚυρλιάνηΑ,ΧατζήΑ.6,ΚωτσοπούλουΒ.9,ΣουμελίδουΟ.4, ΤζαραλήΕ.5,ΠαπαδάκηΙ.,ΠαρασκευοπούλουΕ,ΠαρασκευοπούλουΧ, ΡακοπούλουΕ.,Μίτις Μ.,ΚαναργιάΕ.