Δευτέρα 3 Νοεμβρίου 2014

Δίκαιη ισοπαλία για ΘΥΕΛΛΑ Φιλώτα και Καβάλα

Σε έναν ισάξιο αγώνα με την ΘΥΕΛΛΑ  Φιλώτα να έχει την υπεροχή στο πρώτο ημίχρονο, με δύο καλές φάσεις από την πλευρά των γηπεδούχων στο 16 με τον Κλάζογλου με σουτ αουτ και στο 17 με τον Ζηνόβιο να στέλνει σε τετατετ την μπάλα στην αγκαλιά του
Φιρινίδη και την Καβάλα να υπερέχει στο δεύτερο ημίχρονο,  με τον Παππά να   απειλεί την εστία του Κοντογουλίδη από τα πλάγια αρκετές φορές χωρίς όμως να καταφέρει να κερδίσει τον τερματοφύλακα της ΘΥΕΛΛΑΣ  το 0-0 παρέμεινε ως το τέλος του παιχνιδιού.
Από την ΘΥΕΛΛΑ Φιλώτα ξεχώρισαν οι: Κοντογουλίδης Ανέστης ,Μισαηλίδης, Θεοδουλίδης.
Από την Καβάλα ξεχώρισαν οι :Παππάς και Μπάτζιος.
Θύελλα Φιλώτα: Κοντογουλίδης, Σιμιχανίδης (60 Μαρκόπουλος), Μπάμπαρης, Κιοσκερίδης, Κλάζογλου, Μισαηλίδης, Θεοδουλίδης, Πασχαλίδης (72 Σιδηρόπουλος), Ζηνόβιος, Κόλλα Χαϊτίδης (75 Δ. Κοντογουλίδης)
Καβάλα: Φιρινίδης, Κοσμίδης, Ιορδανίδης (24 Μπαντάνης), Μπάτζιος, Γκαρακλίδης, Διαμαντίδης, Γαβριηλίδης, Ζουνίνιο (88 Βιτλής), Μπρατσιάνη, Παππάς, Πόποβιτς (65 Κανούλας)